Kaikki INTO-valmentajat ovat laillistettuja sosiaali- tai terveydenhuollon sekä opetus- tai liikunta-alan ammattilaisia, joilla on vähintään ammattikorkeakoulu- tai maisteritason koulutus sekä pitkä työkokemus.

ETELÄ-SUOMI

Henkilöstöjohtaja

Tuomas Forss

tuomas.forss@intovalmennus.fi
+358 50 594 4272

INTO-valmentaja

Jarmo Hiltunen

jarmo.hiltunen@intovalmennus.fi
+358 40 596 6699

Toimitusjohtaja

Laura  Andelin

laura.andelin@intovalmennus.fi
+358 40 580 0080

INTO-valmentaja

Laura Tulikorpi

laura.tulikorpi@intovalmennus.fi
+358 40 058 7191

INTO-valmentaja

Petri Ojala

petri.ojala@intovalmennus.fi
+358 40 729 7669

INTO-valmentaja

Satu Hiltunen

satu.hiltunen@intovalmennus.fi
+358 44 522 3584

INTO-valmentaja

Sami Sumkin

sami.sumkin@intovalmennus.fi
+358 40 517 4616

INTO-valmentaja

Minna Vartia

minna.vartia@intovalmennus.fi
+358 40 539 1328

PÄÄKAUPUNKISEUTU

INTO-valmentaja

Heidi Launistola

heidi.launistola@intovalmennus.fi

+358 40 570 3754

INTO-valmentaja

Maija Kuokkanen

maija.kuokkanen@intovalmennus.fi

+358 50 377 7480

PIRKANMAA JA LÄNSI-SUOMI

INTO-valmentaja

Satu Yliherne

satu.yliherne@intovalmennus.fi
+358 40 724 3708

JYVÄSKYLÄ, KOKO SUOMI

INTO-valmentaja

Maria Räsänen

maria.rasanen@intovalmennus.fi

+358 44 311 1092

SAVO, KARJALA JA ITÄ-SUOMI

INTO-valmentaja

Hanna Ronkainen

hanna.ronkainen@intovalmennus.fi

+358 50 411 2554

Tule mukaan INTO-tiimiin valmentajaksi!

Kiinnostaako urheilu- ja työelämän psyykkisen hyvinvoinnin ja valmennuksen toteuttaminen ja kehittäminen? Haemme kasvavaan joukkoomme psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijoita ympäri Suomea. 

INTO kumppanuus on sosiaali-, terveys-, opetus ja liikunta-alan ammattilaisille tarkoitettu yhteistyömalli, jonka tarkoituksena on tuottaa molemmille osapuolille tuloksellinen ja laadukas yhteistyö monipuolisten psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijatehtävien parissa. Koulutusvaatimuksena vähintään ammatikorkea- tai maisteritasoinen koulutus sekä viiden vuoden työkokemus.

JÄTÄ YHTEYSTIETOSI