Kaikki INTO-valmentajat ovat laillistettuja sosiaali- tai terveydenhuollon sekä opetus- tai liikunta-alan ammattilaisia, joilla on vähintään ammattikorkeakoulu- tai maisteritason koulutus sekä pitkä työkokemus.

TIIMI

Tuomas Forss

Etelä-Suomi
tuomas.forss@intovalmennus.fi
+358 50 594 4272

Laura Tulikorpi

Etelä-Suomi
laura.tulikorpi@intovalmennus.fi

+358 40 058 7191

Sami Sumkin

Etelä-Suomi
sami.sumkin@intovalmennus.fi

+358 40 517 4616

Satu Yliherne

Pirkanmaa ja Länsi-Suomi
satu.yliherne@intovalmennus.fi

+358 40 724 3708

Maria Räsänen

Jyväskylä, Koko Suomi
maria.rasanen@intovalmennus.fi
+358 44 311 1092

Hanna Ronkainen

Savo, Karjala ja Itä-Suomi
hanna.ronkainen@intovalmennus.fi
+358 50 411 2554

Sanna Lundgren
Etelä-Suomi ja Itä-Suomi

Reko Luojumäki

reko.luojumaki@intovalmennus.fi +358 40 766 4196

HALLINTO

Laura  Andelin

Kehitys
Etelä-Suomi
laura.andelin@intovalmennus.fi

+358 40 580 0080

Tuomas Forss

Henkilöstö
Etelä-Suomi
tuomas.forss@intovalmennus.fi
+358 50 594 4272

Tule mukaan INTO-tiimiin valmentajaksi!

Kiinnostaako urheilu- ja työelämän psyykkisen hyvinvoinnin ja valmennuksen toteuttaminen ja kehittäminen? Haemme kasvavaan joukkoomme psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijoita ympäri Suomea. 

INTO kumppanuus on sosiaali-, terveys-, opetus ja liikunta-alan ammattilaisille tarkoitettu yhteistyömalli, jonka tarkoituksena on tuottaa molemmille osapuolille tuloksellinen ja laadukas yhteistyö monipuolisten psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijatehtävien parissa. Koulutusvaatimuksena vähintään ammatikorkea- tai maisteritasoinen koulutus sekä viiden vuoden työkokemus. 

Jätä yhteystietosi